Yatırım Modeli

Yatırım Modeli

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kahve zincirleri arasında yer alan Buckin, Abson Gıda AŞ’nin 25 yıllık deneyimi ile Sürdürülebilir ve Karlı bir işletme modeli sunuyor.

Kazandıran Yatırım, Kazanan Yatırımcı felsefesi üzerine kurduğumuz franchise sistemimizde, marka yolunda heyecanımıza eşlik edip dinamizmimize ayak uyduracak, bizimle birlikte iyi kahve deneyimini Türkiye’nin farklı noktalarına taşıyacak yatırımcılarla çalışıyoruz.

Kazan & Kazan Modeli

Buckin’de önceliğimiz yatırımcılarımız için sağlam bir alt yapı kurmak. Yatırımcı ailemize katılan her yeni şube için, lokasyon analizi ve fizibilite, mimari tasarım, pazarlama stratejisi ve reklam faaliyetleri konularında tam destek veriyor, Kazan & Kazan Modeli ile markamızı ve yatırımcımızı birlikte büyütüyoruz.

Ekip Stratejimiz

Buckin’de insana ve emeğe değer veriyoruz. Mutlu ve yüksek motivasyona sahip bir ekip için sürekli gelişim ve eğitim desteği veriyor, baristalardan yöneticilere, birlikte çalışmaktan keyif alan bir ekip olarak sektörün en iyi markaları arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Buckin’de her birimiz kurum kültürümüz ve değerlerimize sahip çıkmak üzerine kurulu İnsan Kaynakları politikamız doğrultusunda müşteri odaklı yaklaşım, kalite, katılımcılık, liderlik, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz.

Maliyet Stratejimiz

Kazan & Kazan Modeli sayesinde Buckin Coffee, markasını yatırımcılarımız ile birlikte büyüterek hedef kitleye doğru ve verimli bir şekilde pazarlama stratejileri oluşturur. Toplu malzeme alımı, ortak kaynaklar ve şubeler arasında standartlaştırılmış operasyonel prosedürler, yatırımcılar için maliyet tasarrufu sağlar. Buckin büyüdükçe, ölçek ekonomi maliyetleri daha da düşmekte ve kârlılığı artırmaktadır.
Buckin Coffee, operasyonel verimliliği sağlamak için personele yönelik kapsamlı eğitim programlarına yatırım yapmaktadır. İyi eğitimli çalışanlar üretkenliği en üst düzeye çıkarıp, giderlere pozitif katkı sağlamaktadr.
Buckin’de, kaliteden ödün vermeden giderleri optimize etmek için yenilikçi yollar arayarak maliyet stratejilerini sürekli olarak değerlendirir. Pazar değişikliklerine ve müşteri tercihlerine uyum sağlayarak inovasyonu daimi tutarak yatırımcılar için sürdürülebilir başarı sağlar.

Üretim Gücümüz

En iyi kahve çekirdeklerini tedarik etmekten paketlemeye kadar tüm süreçteki organizasyonumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Standartlarımızı koruyarak ve karbon ayak izimizi azaltarak çevre dostu ve enerji tasarrufu sağlayan teknolojiler kullanıyoruz.

Buckin Coffee büyüme stratejisi ve hedefleri doğrultusunda, sektörde 25 yıllık deneyime sahip, başarısını kanıtlamış Abson Yatırım ailesinin bir parçası olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.